ZESPOŁY/DJ/KONFERANSJER

Muzyka to nieodłączny element organizowanych przez naszą firmę wydarzeń. Zdobyte doświadczenie pozwala nam dopasować oprawę dźwiękową do różnego rodzaju imprez firmowych, eventów i pokazów mody. Klientom i uczestnikom wydarzeń gwarantujemy udane chwile w tanecznych rytmach i udaną zabawę z profesjonalnym konferansjerem!

Dopasowana oprawa muzyczna

Odpowiadając na potrzeby naszych klientów, przygotowaliśmy szeroki repertuar dobrany do indywidualnych potrzeb klienta i charakteru imprezy. Wiemy, że najlepiej bawić się przy znanych i lubianych utworach! Dlatego ofertę MASS wyróżnia duża różnorodność gatunkowa oraz możliwość występu rozpoznawalnych zespołów lub doświadczonego DJ-a. Uczestnicy naszych imprez mogą bawić się zarówno przy popowych kawałkach, muzyce klasycznej, relaksującym reggae, dźwiękach latynoskich, mocniejszych metalowych brzmieniach i nie tylko. Wyjątkowe przeżycia muzyczne zapewnia wysokiej jakości sprzęt audio, z którego korzystamy.

Profesjonalny konferansjer

Zabawa na parkiecie to jednak nie wszystko. Podczas imprezy firmowej lub eventu warto również postawić na integrację uczestników. Osobą w tym niezastąpioną może być profesjonalny konferansjer, który dzięki swojej charyzmie, w naturalny i dowcipny sposób poprowadzi wydarzenie i nawiąże kontakt między zebranymi osobami. Dzięki niemu zabawa będzie naprawdę niezapomniana!

Zabawy i konkursy

Muzyka, konferansjer… nie może zabraknąć dodatkowych atrakcji! Klientom MASS oferujemy ciekawy program animacyjny, który urozmaici każde wydarzenie. Przygotowujemy imprezy tematyczne lub oparte na scenariuszu dostarczonym przez zleceniodawcę.

Wszystkim zainteresowanym zapewniamy kompleksową ofertę – od organizacji, przez prowadzenie, do obsługi audiowizualnej wydarzeń. Kreatywność, nowatorskie podejście do powierzonych zleceń oraz wysokiej jakości zaplecze techniczne to gwarancja 100 % zadowolenia z naszych usług!